TYDZIEŃ Z INTERNETEM | Gminna Biblioteka Publiczna w Łapszach Niżnych

27marca - 2 kwietnia 2017 roku w całej Europie motyw przewodni: inspiruj się i dziel swoimi pasjami!

Gminna Biblioteka Publiczna w Łapszach Niżnych zaprasza mieszkańców do udziału w ogólnoeuropejskiej kampanii Tydzień z Internetem 2017. W sobotę 1 kwietnia  o godzinie 15:30 odbędzie się spotkanie „e-Pasjonaci”, podczas którego uczestnicy poznają inspirujące blogi i przekonają się, że sami w podobny sposób mogą dzielić się swoimi pasjami w sieci. A być może – tak jak znani blogerzy – również na tym zarabiać!

Podczas spotkania skupimy się na trzech obszarach bliskich naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu.

Zapraszamy osoby dorosłe korzystające lub planujące rozpoczęcie korzystania z Internetu do budynku biblioteki w Łapszach Niżnych przy ul. Jana Pawła II 63.

Gwarantujemy dobrą zabawę i nowe ciekawe doświadczenia!

Galeria: